Çanta dore me qese letre dyqan veshjesh me porosi, qese kraft letre për marrjen me vete

Çanta dore me qese letre dyqan veshjesh me porosi, qese kraft letre për marrjen me vete

Mbajtëse e rregullueshme për iPad, mbajtëse për tabletë.

Madhësia: E personalizuar

Lloji i letrës: letër kraft

Trashësia: 250g/300g/350g

Detajet e paketimit: një copë në një polibag ose kërkesa juaj

Port: Xiamen/Fuzhou

Koha e udhëheqjes:

Sasia (kutitë)

1 - 500

501 – 1000

> 1000

Lindje.Koha (ditë)

15

20

Për t'u negociuar

 


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

1

Janë përdorur gjerësisht çantat e letrës, si industria e veshjeve, e kateringut, si dhe ambalazhet mbështetëse të dhuratave të ndryshme.Me përmirësimin e nivelit estetik të njerëzve, njerëzit jo vetëm që janë kënaqur me funksionin e çantës së dorës, por i kushtojnë vëmendje edhe dizajnit të çantës.Çanta e dorës nuk kufizohet vetëm në përdorimin e mallrave, por ka edhe vlerë vlerësimi artistik.

2

Një çantë dore, me një dizajn të mirë krijues, mund të fërkojë nga shkëndija të panumërta, jo vetëm që mund të rrisë njohjen, të përmirësojë imazhin e markës, por edhe të rrisë dashurinë e blerësit për markën.Vetëm shikojeni dhe ndjeni fuqinë e tij: Më largo!Ngjall dëshirën e klientit për të blerë, është kaq magjike!

3

Materiali i çantës ndahet gjithashtu në letër kraft, karton i bardhë, karton i zi, 300g, 350g, 400g përdoret më shpesh.Nga paketimi i çantës së dorës tek printimi i çantave për t'u përdorur, jo vetëm për të ofruar komoditet për blerësit, por edhe për të shfrytëzuar mundësinë për të promovuar sërish produktet ose markat.Çanta me dizajn të hollë do të jetë e dashur, edhe nëse çanta e printuar me markë ose reklamë tërheqëse, klientët do të jenë të lumtur ta ripërdorin, kjo çantë është bërë një nga mediat reklamuese më efikase dhe të lira.

4
5

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Kategoritë e produkteve

    Përqendrohuni në ofrimin e zgjidhjeve mong pu për 5 vjet.